اولین واچ لیست خودتو بساز و با بقیه به اشتراک بذار

نمادهای پر پتانسیلو به واچ لیستت اضافه کن و اگر دوست داشتی با دیگر کاربران به اشتراک بذار

برای تجربه بهتر وارد شوید

اخبار ارز دیجیتال

آخرین مقالات

ارز دیجیتال

با جهانی شدن فضای دیجیتال و گسترش روز افزون استفاده افراد از این فضا، بسیاری از سرمایه گذاران و یا حتی افراد عادی، به این فکر افتادند که معاملات پولی خود را از محیط فیزیکی به این فضا منتقل کنند. نتیجه تمامی این تلاشها ساخت یک واحد معاملاتی به نام ارز دیجیتال بود. این نوع ارزها در واقع وجود خارجی و فیزیکی ندارند و تنها در دنیای اینترنت و فضای مجازی قابل فعالیت و دادو ستد هستند.


هوکوبیت

سایت هوکوبیت با شعار ( مرجع اصلی خدمات و اطلاعات ارز دیجیتال فارسی زبانان )، قصد دارد تا با آموزش اینکه ارز دیجیتال چیست و یا اینکه چگونه ارز دیجیتال بخریم و یا از کجا ارز دیجیتال بخریم، گام های ابتدایی آموزش ارز دیجیتال را همگام با پیشرفت و توسعه این پدیده بردارد.

هوکومگ

هوکومگ بخش وبلاگ سایت هوکوبیت است. قصد داریم در این وب سایت تمامی آنچه که یک تریدر ارز دیجیتال و یا یک تحلیلگر نیاز دارد را در اختیار شما قرار دهیم. در این سایت بخشهای متنوعی از جمله متاورس، آموزش ارز دیجیتال و اطلاعات و اخبار ارز دیجیتال قرار دارد.

اوپن سی

اپن سی ( OpenSea ) یک بازار آنلاین است که به کاربران در خرید و فروش NFT کمک میکند. این بازار مانند دیجی کالا در ایران است با این تفاوت که شما در این بازار کالای فیزیکی خریداری نمیکنید و قابل لمس نیستند.